Vērts zināt

“PETRONAS SYNTIUM” eļļa ir ar unikālu sastāvu, pateicoties kuram no kritiskajām dzinēju daļām tiek absorbēts un likvidēts karstuma pārpalikums, nodrošinot  dzinējam optimālu darbību . PETRONAS eļļa ir labākā izvēle visām automašīnām, jo ir radīta, lai garantētu labu darbību, aizsardzību un degvielas taupīšanu, kā arī tai ir  oficiāli  apstiprinājumi no vairākuma auto ražotāju.
“PETRONAS SYNTIUM” eļļa ir piemērota visu veidu automašīnām. Tās sastāvs ir speciāli sagatavots, lai to lietotu visos augstas darbības daudzvārstu dzinējos ar turbo un bez  ieplūdes. Jebkur – uz ceļa, bezceļa apstākļos vai sacīkšu trasē, jūs varat būt pārliecināti, ka šī eļļa garantēs minimālu nolietošanos, un maksimālu aizsardzību  jūsu automašīnai.
Piemērotākā dzinēja eļļas viskozitātes  klase ir tā, kuru automašīnas rokasgrāmatā  norāda vai iesaka automašīnas ražotājs. Tāpat jūs varat pakonsultēties ar zinošu pārdevēju vai pieredzējuši mehāniķi. “Petronas Syntium” eļļu grupā ir dažāda viskozitātes  klašu eļļas, kas piemērotas dažādu tipu automašīnām.
Visas dzinēja eļļas ir radītas saskaņā ar spēkā esošām automašīnu ražotāju prasībām. Tādas pašas preču zīmes un viskozitātes staignuma eļļas papildināšana nerada nekādas briesmas dzinējam. Taču, lai panāktu lielāku iedarbīgumu, maisīt dažāda sastāva eļļas nav ieteicams, jo tas var izraisīt piedevu ķīmisko disbalansu. Rezultātā Jūsu automašīnas dzinējs zaudēs esošo efektivitāti. Lai saglabātu augsta līmeņa iedarbību, lietojiet “Petronas Syntium” eļļu.
Nekādā gadījumā nedrīkst, jo tas var ietekmēt automašīnas dzinēja ražotāja sniegto garantiju. Papildus piedevas var mainīt bāzes “Petronas Syntium” eļļas īpašības, ķīmisko kompozīciju un sastāvu. Rezultātā jūsu automašīna var zaudēt kādu no vai pat visas “Petronas Syntium” eļļas sniegtās priekšrocības.

Eļļas maiņas intervāls var pagarināties šādos gadījumos:

  • netiek braukts pa pilsētu, bet ārpus pilsētas un lielākos attālumos (vairāk par 20 km);
  • nav auksti laika apstākļi un ir minimāla klimata maiņa;
  • braukts tiek nevis ekstremālā režīmā, bet gan automašīnu vienmērīgi paātrinot un vienmērīgi bremzējot.

Eļļas maiņas intervāls var samazināties  šādos gadījumos:

  • ja tiek braukti īsi attālumi un dzinējs nepaspēj iesilt un sasniegt darba temperatūru;
  • bieži tiek braukts pa smilšainām un putekļainām vietām (grants ceļiem);
  • tiek braukts, esot aukstiem laika apstākļiem, kad dzinējs nepaspēj pietiekami iesilt;
  • dzinējs ilgi darbojas tukšgaitā, stāvot uz vietas vai bieži braukājot pa pilsētu sastrēgumos;
  • ja tiek vilkta krava ar piekabi;
  • ja dzinējs ir smagi noslogots, īpaši lieli dzinēja apgriezieni vai cieņā ir ekstremāla auto vadīšana.

Vispareizāk ir ievērot jūsu automašīnas ražotāja eļļas maiņas ieteikumus. Mainot eļļu  regulāriem intervāliem, jūs uzturat savu automašīnu augstākajā līmenī. Atcerieties, ka tīrs dzinējs ir efektīvs dzinējs, t.i., tāds, kas sniegs jums baudu vadot automašīnu.