E-KOMERCIJA

E-commerce Petronas Gamma Syntium

E-commerce Petronas Gamma Syntium
PETRONAS ELEKTRONISKĀ TIRDZNIECĪBA Latvijā.

Mēs integrējām savā darbībā E-komerciju Latvijā jeb – elektronisko veikalu un tirdzniecību, lai mūsu esošie un potenciālie klienti varētu iegādāties PETRONAS eļļas, smēres,  un piedevas, automašīnu un motociklu apkopes piederumus un citas PETRONAS preces attālinātā veidā – neizejot no mājām vai biroja. Pasūtot preces, mēs tās piegādāsim Jūsu norādītajā adresē.

Tā ir neparasti lieliska iespēja paplašināt PETRONAS pārdodamo produktu sasniedzamību, neaprobežojoties ar pārdošanu tikai vienā pilsētā vai vienā valstī. Lielisks veids apkalpot klientus 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā un 365 dienas gadā – tas viss pateicoties E-komercijai.

Elektroniskā komercija – tā ir biznesa forma, kad pircējs ar pārdevēju komunicē, noslēdz darījumus, veic pirkšanu – pārdošanu elektroniskā veidā, virtuālajā vidē, bez fiziska kontakta. Citiem vārdiem sakot, elektroniskā komercija – tas ir definējums, kas ietver biznesa attiecības, kas tiek pārvaldītas elektroniskā veidā, izmantojot jaunākās IT tehnoloģijas.

PETRONAS produktus attālinātā veidā iespējams iegādāties LIETUVĀ, LATVIJĀ un IGAUNIJĀ!

Vairāk informācijas par eļļu un smēru akcijām, speciālajiem piedāvājumiem un produktiem iegādes nosacījumiem, varat uzzināt, sekojot līdzi zemāk esošajām norādēm:

Iegadāties PETRONAS preces internetā

PETRONAS klienta lojalitātes karte