PETRONAS klienta lojalitātes karte 

PETRONAS klienta lojalitātes karte

Lieliska ziņa Jums, mīļie pircēji!

Lai atvieglotu PETRONAS preču iegādi, Lojālajiem klientiem  mēs radījām– PETRONAS lojalitātes karti!

PETRONAS elektroniskās tirdzniecības interneta vietne: shop.oil-invest.lv

Lojalitātes karte sniedz atlaides, pasūtot un pērkot PETRONAS eļļas un smēres, kā ari citas mūsu piedāvātās preces.

Šo lojalitātes karti iespējams iegādāties mūsu elektroniskās tirdzniecības vietnē. Karte ar kurjerpastu tiks Jums nosūtīta uz Jūsu norādīto adresi.

PETRONAS lojalitātes kartes cena – 5 (pieci) Eiro.

Vienreizējā samaksa par karti  Jums atmaksāsies jau pirmās iepirkšanās laikā, bet atlaižu programmas būs spēkā sekojošajiem Jūsu pirkumiem, iegādājoties PETRONAS SYNTIUM, SYNTIUM MOTO, PETRONAS URANIA, PETRONAS TUTELA, PETRONAS DURANCE preces. PETRONAS lojalitātes karte nav norēķinu karte. Iegādājoties PETRONAS smērvielas, un tajā pašā laikā iegādājoties lojalitātes karti, atlaide tiek aprēķināta uzreiz – jau pirmās iepirkšanās laikā. Ikvienai kartei ir unikāls kartes numurs, kuru reģistrējot interneta vietnē, tiek identificēts kartes īpašnieks, tādēļ iepirkšanās laikā Jums uzreiz tiks piemērota speciāla lojāla klienta atlaide. Jau pirmās iepirkšanās laikā karte atmaksājās un ir beztermiņa līdz atsevišķa ziņojuma saņemšanai.

Atlaide precēm tiek aprēķināta uzreiz – JAU pirmās iepirkšanās laika!

Uzņēmums neuzņemas atbildību par bojātām kartēm. Apkalpotas tiek tikai spēkā esošas un nebojātas PETRONAS kartes. Kā rūpēties par karti: karte jāsargā no mehāniskas ietekmes, asām un cietam lietām, kas var mehāniski sabojāt kartes virsmu: no tiešiem saules stariem un temperatūras ietekmes, citiem spēcīgas ietekmes avotiem, kas var sabojāt karti. Karte jāglabā specialā ieliktnī vai naudas maka sadaļā, kas paredzēta norēķinu kartēm, atsevišķi no mobilā tālruņa, atslēgām, šķiltavām u.tml. Karti ieteicams tīrīt ar mīkstu lupatiņu, neizmantojot , šķīdinātājus, skābes utt. Pazaudējot karti, lūdzam par to paziņot rakstot uz e-pastu.

Uzņēmums patur tiesības jebkurā laikā mainīt PETRONAS lojalitātes kartes izmantošanas kārtību un nosacījumus, par to informējot lojalitātes kartes īpašniekus interneta vietnē: www.oil-invest.lv

Ja Jums ir jautājumi, laipni aicinām rakstīt uz e-pastu: info@oil-invest.lv 

www.oil-invest.lv Oil-Invest – PETRONAS interneta vietne Latvijā
shop.oil-invest.lv PETRONAS elektroniskais veikals Latvijā