PETRONAS PREČU ZĪMES

Pārstāvam šādas PETRONAS preču zīmes:

petronas-syntium

PETRONAS SYNTIUM – vieglo automašīnu un vieglā komerctransporta dzinēja eļļas, kas radītas optimālai automašīnas eksplotācijai. PETRONAS (PLI) ir F1 Mercedes GP PETRONAS komandas oficiālais tehniskais partneris. PETRONAS eļļas atbilst stingrākajiem rūpnīcas standartiem un ir paredzētas, lai pasargātu Jūsu automašīnas dzinēju pat pašos ekstremālākajos braukšanas apstākļos. Sastrēgumi, braucot kalnā, pēkšņi paātrinājumi apgrūtina dzinēja darbu, taču  PETRONAS SYNTIUM eļļas (“CoolTech™ tehnoloģija”) pasargā dzinēju no pārkaršanas un sniedz Jums iespēju vadīt automašīnu bez problēmām, maksimāli to sargājot. PETRONAS SYNTIUM produktu klāstā ir dzinēja eļļas, kas piemērotas automašīnas benzīna, dīzeļa un gāzes dzinējiem.

PETRONAS SYNTIUM eļļu priekšrocības.

PETRONAS profesionālā pieredze iegūta sadarbojoties ar F1 MERCEDES AMG PETRONAS Formula One Team komandu. Autosportā gūtā pieredze, palīdzēja PETRONAS radīt augstākās kvalitātes SYNTIUM eļļas vieglajām automašīnām un komerctransportam.

PETRONAS SYNTIUM – tās ir dzinēja eļļas ar unikālu ķīmisko sastāvu – patentētu CoolTech™ tehnoloģiju.

CoolTech™ (jeb “Petronas Syntium Deffence”, atkarībā no tā, kāda tirgū tiek pārdota) priekšrocības:

Par 72% labāka eļļas izturība un aizsardzība pret nolietošanos, salīdzinot ar jaunākajiem ILSAC-GF5 standartiem.

Par 62% labāka eļļas izturība pret oksidāciju un nolietošanos. Tas garantē dzinēja komponentu eļļošanu un dzesēšanu. Oksidācijas kontroles tests tika veikts 150 °C temperatūrā, laiks – 100 stundas.

Par 32% labāka eļļas nogulšņu savākšana dzinējā, salīdzinot ar jaunākajiem rūpniecības standartiem un prasībām.

petronas-syntium-motoPETRONAS SPRINTA – eļļas paredzētas motociklu, motorolleru (skūteru) četrtaku 4T un divtaku 2T dzinējiem. Šīs eļļas radītas tam, lai būtu iespējams dzinēju uzturēt tīru un garantētu vieglu pārnesumu pārslēgšanu. Syntium moto eļļas sniedz dzinējam optimālu ieeļļošanu dažādos dzinēja lietošanas režīmos: vadot motociklu ekstremālos apstākļos, sacensību trasēs, tāpat sastrēguma laikā, kad ir īpaši augsti dzinēja apgriezieni. PETRONAS Syntium eļļas – tā ir pierādīta kvalitāte tiem, kas meklē maksimālu efektivitāti un dzinēja aizsardzību, braukājot ar divu riteņu transporta līdzekļiem.

petronas-uraniaPETRONAS URANIA klāstā ir dīzeļa dzinēju eļļas, kas ir speciali radītas komerctransportam: vilcējiem, kravas automašīnām, autobusiem un citai smagajai tehnikai, kas strādā ekstrēmos darba apstākļos. PETRONAS Urania Premium eļļas ir videi draudzīgas, ar zemu pelnu izmešu tehnoloģiju (Low-Ash technology) kas paredzētas ierīcēm, tādām kā EGR (exhaust gas recirculation) un/vai DPF sistēma (diesel particulate filter).

petronas-parafluPETRONAS PARAFLU – antifrīze ideāli aizsargā vieglo automašīnu, komerctransportu, lauksaimniecības tehnikas un būvtehnikas dzesēšanas sistēmas. Dzesē dzinēju karstajā sezonā un pasargā dzesēšanas sistēmas no aizsalšanas aukstajā laikā, lieliski aizsargā no korozijas un nogulšņu veidošanās.

petronas-tutelaPETRONAS TUTELA – automātisko un mehānisko transmisiju eļļas. Automātisko transmisiju (ATF) un stūres mehānismu šķidrumi automašīnām. Plašs Tutela eļļu klāsts nodrošina lieliskas sadarbības iespējas ar daudziem oriģinālāl daļu (OEM – Original equipment manufacturer) ražotājiem. Tāpat ar Tutela preču zīmi tiek ražotas biezas konsistences smēres gultņiem.

petronas-arborPETRONAS ARBOR – eļļas, paredzētas tehnikai, kas veic zemes darbus: buldozeriem, greideriem, krāvējiem, mini ekskavatoriem, pašizkrāvējiem, mašīnām, kas veic kravas transportēšanu vai rakšanas darbus. Ikvienai tādai mašīnai ir sava specifika, tādēļ tām nepieciešamas eļļas ar atšķirīgām īpašības, lai būtu iespējams veikt atbilstošus darbus, kā arī konkrētiem apstākļiem piemēroti eļļošanas līdzekļi, kas aizsargātu dārgo iekārtu. Dažāda tehnika, dažādas situācijas, dažādi laika apstākļi, tādēļ Selenia ir radījusi plašu Arbor eļļu un smērvielu klāstu, kas piemērotas darbam pašos ekstremālākos apstākļos. Arbor piedāvā: dzinēja, transmisijas, hidrauliskās eļļas, bio eļļas (bioloģiski sairstošas eļļas), ķēžu eļļas, smēres gultņiem, aizbīdņiem, šarnīriem, bremžu šķidrumus un motora dzesēšanas šķidrumus. Pilns smērvielu klāsts zemes darbu tehnikām, paredzēts visām situācijām.

petronas-akrosPETRONAS AKROS – agri eļļas, paredzētas lauksaimniecībām un atsevišķām saimniecībām, kam ir traktoru, kombainu vai citas lauksaimniecības tehnikas.

Lauksaimniecība, nozare – kurā izmantojamās tehnikas eļļām un funkcionālajiem šķidrumiem prasības pakāpeniski pieaug. Šim nolūkam lieliski piemērotas AKROS jaunās paaudzes eļļas, kas atbilst augstākajām tehnoloģiskajām prasībām.

Galvenie iemesli:

  • Attīstoties tehnoloģijām arvien sarežģītāki komponenti tiek iebūvēti iekārtās;
  • Tiek izdoti stingrāki starptautiskie reglamenti par emisiju samazināšanu;
  • Lauksaimniecības tehnikai ir ļoti lielas slodzes.

AKROS eļļu un smērvielu plašais klāsts sniedz optimālu risinājumu šīm izvirzītajām prasībām – sargā Jūsu lauksaimniecības tehniku, samazina dīkstāvi un palielina darba efektivitāti.

petronas-durancePETRONAS Durance – motociklu un automašīnu apkopes līdzeļi. Durance produkti sniegs labāko aizsardzību Jūsu transporta līdzeklim – gan automašīnai, gan motociklam.

Auto apkope – salona, eksterjera un auto virsbūves pulēšanas līdzekļi.

Moto apkope – motociklu pulēšana, aizsargķiveru apkope, ķēžu apkope un eļļošana.

Piedevas – dažādas piedevas benzīna un dīzeļa dzinējiem, inžektoru apkope, degvielas piedevas oktāna skaitļa palielināšanai.

JŪSU IEVĒRĪBAI, PIEVĒRSIET UZMANĪBU.

Mūsu klientu apkalpošanas nodaļa ir gatava Jums sniegt efektīvus un jūsu individuālām vajadzībām piemērotus pakalpojumus, produktus, kā arī konsultācijas.

Īpaši svarīgi ir izvēlēties jūsu vajadzībām piemērotu eļļu, tādēļ mēs iesakām ievērot un izmantot ražotāja norādīto eļļas un tehniskos šķidrumu specifikāciju . Stratēģiskie un reģionālie pārdošanas biroji sniegs Jums nepieciešamo informāciju par mūsu dīleru un izplatītāju tīklu Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.