Hamilton Mexico_2019

Hamiltons uzvar Meksikā, bet titulu vēl nenodrošina

Par F1 sezonas 18. posma, kas notika Meksikā uzvarētāju svētdien kļuva “Mercedes” pilots Luiss Hamiltons, kuram sekoja Sebastians Fetels no “Ferrari” un otrs “Mercedes” braucējs Valteri Botass. Šāds rezultāts pagaidām liedza Hamiltonam nodrošināt sesto pasaules čempiona titulu, bet viņš tagad ir tikai dažu punktu attālumā no tā. Uz titulu teorētiski pretendē ārī Hamiltona komandas biedrs […]

Read More


Sichi_2019

Krievijas trase veiksmīgāka Mercedes pilotiem – dubultuzvara

VTB Grand Prix sacīkstē Krievijā, Sočos dubultuzvaru svinēja Mercedes piloti – pirmais Hamiltons, otrais komandasbiedrs Bottas, trešā vietā atstājot pēdējā laikā dominējošo Ferarri komandu un F1 debitantu Leklēru. Līdz ar šo dubultuzvaru Mercedes komanda izcīnija konstruktoru kausu.Kā arī jāpiezīmē, ka Hamiltonam šī bija apaļā 70 uzvara F1 karjerā.

Read More


2019.09.14_Hamilton_GB

Hamiltonam vēsturisks panākums mājas trasē

Hamiltonam 10 uzvara šosezon, kas ir labākais rādītājs šājā sezonas stadijā, kā jebkad iepriekš. Lūiss Hamiltons saka, ka, piedaloties 10 uzvarētājā sacīkstē, viņš bauda labāko Formula 1 laiku, atklājot faktu, ka viņš bijis “ļoti nervozs” pēc Ferrari ļoti labajiem pirmssezonas pārbaudes rezultātiem Barselonā – līdz brīdim, kad “Mercedes” tos “atkaroja”.

Read More