AKCIJAS

PETRONAS AKCIJAS

Daudzi eļļu un smēru patērētāji, pienākot laikam mainīt dzinēja eļļu, meklē “smērvielu akcijas”, lai varētu iegādāties produktu lētāk. Tas ir lieliski saprotams un attaisnojams, ka ikviens no mums vēlas ietaupīt, taču visbiežāk tādi pircēji –nav atraduši kādu noteiktu preču zīmi un nav lojāli tai. Visticamāk to mums iemācījuši lielie tirdzniecības centri, iegādāties tagad un “ar akciju” vajadzīgas un nevajadzīgas lietas, preces, vai tās mums ir nepieciešamas vai nē.

Baltijas valstīs mums ir individuāls risinājums Jums!

Iegādājieties eļļas un smēres ar akciju un ar atlaidi – no jebkuras vietas un jebkurā dienā un jebkurā diennakts laikā!

PETRONAS eļļas un smērvielas varat pasūtīt un iegādāties 24 stundas diennaktī!
Jums būs nepieciešama PETRONAS lojalitātes karte un PETRONAS eļļas pastāvīgi varēsiet iegādāties ar atlaidi, bez jebkādiem ierobežojumiem un jebkurā sezonā – tad, kad Jums tas nepieciešams – kad nepieciešams mainīt eļļu Jūsu automašīnai!

PETRONAS eļļas un smēres iespējams pasūtīt internetā un iegādāties ar atlaidi!
shop.oil-invest.lv

PETRONAS eļļu rekomendācijas un atlase  – saskaņā ar Jūsu automašīnu un automašīnas marku.

Mums būtisks ikviens klients, nav svarīgi, vai vajadzība pēc eļļas ir liela vai maza, tādēļ esam radījuši dažādas lojalitātes programmas. Petronas lojalitātes programmas, paredzētas ne tikai atsevišķiem automašīnu vadītājiem vai galējiem patērētājiem, bet arī vairumtirgotājiem un juridiskām personām, uzņēmumiem, kam ir savs autoparks, zāles pļāvējs, motocikls vai jebkāda cita iekārta, kam nepieciešama kvalitatīva eļļa.

LOJALITĀTES PROGRAMMAS

Lojalitātes programma Biznesam Lojalitātes programma Patērētājam