SYNTIUM

petronas-syntium

PETRONAS SYNTIUM – vieglo automašīnu un vieglā komerctransporta dzinēja eļļas, kas radītas optimālai automašīnas eksplotācijai. PETRONAS (PLI) ir F1 Mercedes GP PETRONAS komandas oficiālais tehniskais partneris. PETRONAS eļļas atbilst stingrākajiem rūpnīcas standartiem un ir paredzētas, lai pasargātu Jūsu automašīnas dzinēju pat pašos ekstremālākajos braukšanas apstākļos. Sastrēgumi, braucot kalnā, pēkšņi paātrinājumi apgrūtina dzinēja darbu, taču  PETRONAS SYNTIUM eļļas (“CoolTech™ tehnoloģija”) pasargā dzinēju no pārkaršanas un sniedz Jums iespēju vadīt automašīnu bez problēmām, maksimāli to sargājot. PETRONAS SYNTIUM produktu klāstā ir dzinēja eļļas, kas piemērotas automašīnas benzīna, dīzeļa un gāzes dzinējiem.

PETRONAS SYNTIUM eļļu priekšrocības.

PETRONAS profesionālā pieredze iegūta sadarbojoties ar F1 MERCEDES AMG PETRONAS Formula One Team komandu. Autosportā gūtā pieredze, palīdzēja PETRONAS radīt augstākās kvalitātes SYNTIUM eļļas vieglajām automašīnām un komerctransportam.

PETRONAS SYNTIUM – tās ir dzinēja eļļas ar unikālu ķīmisko sastāvu – patentētu CoolTech™ tehnoloģiju.

CoolTech™ (jeb “Petronas Syntium Deffence”, atkarībā no tā, kāda tirgū tiek pārdota) priekšrocības:

Par 72% labāka eļļas izturība un aizsardzība pret nolietošanos, salīdzinot ar jaunākajiem ILSAC-GF5 standartiem.

Par 62% labāka eļļas izturība pret oksidāciju un nolietošanos. Tas garantē dzinēja komponentu eļļošanu un dzesēšanu. Oksidācijas kontroles tests tika veikts 150 °C temperatūrā, laiks – 100 stundas.

Par 32% labāka eļļas nogulšņu savākšana dzinējā, salīdzinot ar jaunākajiem rūpniecības standartiem un prasībām.