Uzņēmums

Oil-Invest – PETRONAS (PLI – Petronas Lubricants International) eļļu un smērvielu oficiālais piegādātājs Latvijā. Mūsu uzņēmums tieši importē un piegādā PETRONAS preču zīmju eļļas un smērvielas, auto, moto kopšanas līdzekļus un citus tehniskos šķidrumus: vieglajām automašīnām, kravas automašīnām, lauksaimniecības un celtniecības tehnikai,kā arī dažādām rūpniecības nozares vajadzībām.

PETRONAS ražo plašu klāstu augstākās kvalitātes automašīnu eļļas un rūpniecības eļļas, smērvielas, kā arī citus tehniskos šķidrumus, un izplata tās vairāk nekā 80 valstīs visā pasaulē. PETRONAS īpašumā ir 11 rūpnīcas un to visu konsolidēta rūpniecības jauda sasniedz vairāk par 615 000 tonnām gadā. PETRONAS rūpnīcas ir sertificētas saskaņā ar kvalitātes un vides aizsardzības pārvaldes sertifikātiem ISO 9001 / ISO 14001.

Tas ir globāls uzņēmums, kas veic savu darbību piecos kontinentos. Uzņēmuma moto – sniegt eļļu un smērvielu tehnoloģiskos risinājumus (Fluid Technology Solutions™) dažādām rūpniecības nozarēm.

Tas ir uzņēmums, kas strādā šodien, ar domām par nākotni, Oil-Invest lepojas, ka var cieši sadarboties un oficiāli pārstāvēt PETRONAS preču zīmes Baltijas bvalstīs, kā arī sniegt klientiem augstākās kvalitātes smērvielas.

Oil-Invest uzņēmuma sertifikāts.